האם.

האם הגברת שטראוס שמשפחתה היא מסוחרי הקפה הגדולים בעולם- תוריד את מחירי הקפה ופולי קפה:

לנוכח ידיעתנו שלאחר ירידת מחירי הקקאו גברת שטראוס לא הורידה במחיר מוצרים עתירי קקאו, ברור לנו שהגבירה שטראוס תתקע אתכם כמה שהיא יכולה.

בתחילתו של יום אמרו האשכנזים שהיהודים כהי  העור נחותים כי הם גלו בארצות האיסלאם. באותה נשימה אמרו האשכנזים שהם עליונים בגלל שהם גלו בגרמניא, אוסטריא ופולניא. הערבים שהשכילו בעת הזאת בלימודים באירופה להיות רופאים בוולפסון, למעשה מוכיחים שהיהודים שגלו בארצות האיסלאם אינם נחותים ואם לא חוסמים אדם כהה עור הוא יכול להצליח לא פחות מאדם בהיר עור. הארופאים שלימדו את האשכנזים רפואה לימדו גם את הערבים להיות רופאים לא פחות טובים מהאשכנזים. כמו שהמדינה סללה יהודים למקצועות בשכר נמוך תוך שהיא חסמה את ההשכלה בפני יהודים כך המדינה עשתה לערבים. ההבדל בין הערבים הגרים ליהודים. שלערבים אין בעיה לצאת מחוץ לארץ ללמוד לפני הצבא… בשורה התחתונה הערבים השכילו מהאנשים שלימדו את האשכנזים והם הצליחו במבחנים והאירופאים לא גזענים כמו האשכנזים מהעדה של נורדאו האנטישמי והגזען ומאפשרים לכולם ללמוד ולהצליח. גם ללבן וגם לשחור. בסופו של יום פתחו האשכנזים צוהר למוסדות ההשכלה בישראל גם לכהי עור וזאת  אחרי שהשכלה לא נהיתה מדד להצלחה מורים עובדים סוציאלים שלמדו ועשו תואר מועסקים גם במוסדות המדינה בשכר מינימום דרך קבל כח אדם. להזכירכם יאיר לפיד התקבל לעיתון במחנה למרות שלא עמד בתנאי הקבלה, לא היתה לו תעודת בגרות. תראה יאיר לפיד לא נלחם במלחמת לבנון למרות שיש לו כושר קרבי. אני לא רואה כל הגיון שיאיר לפיד שהוצא משדה הקרב   להיות ג'ובניק בעתון במחנה, יהיה האדם שדורש שיוויון בנטל. תתפטר כלב בן כלב.

רק כלב ימשיל את בוחריו לכלבים.

תראה. אני טוענת שיבואו  ימים בהם יחקרו מעשי האשכנזים בישראל. אני טוענת שהאשכנזים עשו שואה ליהודי המזרח . זאת אותה שואה שנעשתה להם. זאת שואה רוחנית. שבסופו של יום ההומו הוא שטן על ימינכם שבשופטו אתכם אתם יוצאים רשעים.

תתבייש לך ביבי שמינית שר משפטים שהוא תועבה על פי תורת ישראל.

ביבי בוגד, וזה ידוע שביבי חטא לבורא עולם עוד ששכב עם אשה בעולת בעל. ביבי האשכנזי  חושף עצמו כאויב הבורא שדורש למשול כאויב הבורא בירושלים כדי להשחיטה ולטמאה.

על פי דין תורה האדם שיהרוג את ביבי יעשה דבר תורה ולא נחשב לרוצח.

כל הימנים האלה נבנו כדי להיות שטן על הימין שאתם בוחרים.

שלא תחשבו שגנץ או לפיד יותר טובים, גם להם יש את ההומואים שלהם, יש שאומרים שבקרב ישראל יש הכי הרבה הומואים מכל אומות העולם. לשונאי הבורא זה הישג לשים את אויב הבורא כמושל על ירושלים. שימת שופט שהוא תועבה על פי התורה זה מעשה של מושלים שהם אויבי הבורא. הם לועגים לבורא עולם.

יְהוָה אָהַבְתִּי מְעוֹן בֵּיתֶךָ וּמְקוֹם מִשְׁכַּן כְּבוֹדֶךָ: אַל תֶּאֱסֹף עִם חַטָּאִים נַפְשִׁי וְעִם אַנְשֵׁי דָמִים חַיָּי: אֲשֶׁר בִּידֵיהֶם זִמָּה וִימִינָם מָלְאָה שֹּׁחַד: תהלים.

בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם: שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר: אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר: תהלים.

אחרי שהם הצליחו לסלול את הסיפור בישראל שהעם בוחר בשופט שהוא פושע על פי תורת ישראל הם למעשה עשו עליכם פולסא דינורא,  קיללו אתכם.  בה הם הצליחו לייצר את החטא שלכם שאתם נמצאים בדין הזה:

הַפְקֵד עָלָיו רָשָׁע וְשָׂטָן יַעֲמֹד עַל יְמִינוֹ: בְּהִשָּׁפְטוֹ יֵצֵא רָשָׁע וּתְפִלָּתוֹ תִּהְיֶה לַחֲטָאָה: תהלים.

אז תחזרי לארופה

נִמְשַׁל כַּבְּהֵמוֹת נִדְמוּ.
זֶה דַרְכָּם, כֵּסֶל לָמוֹ;. תהלים.

.