"החברה לישראל".

.DERHI- IDAN OFER- SHERI ARISON

אני טוענת שהסכנה לשואה באה מהכיוון של אנשים כמוהם שלובשים מסכת יהודים כשהם עושקים עמים. לכן חשוב שידעו בעמים שהם עושקים גם את העם היהודי בארץ ישראל ושלא יאשימו את היהודים באשמותיו של עידן עופר.

אשמה.
 אשמה.
  אשמה.

 אני טוענת שאחת הפעולות החשובות שמשרד חוץ יהודי צריך לעשות כדי למנוע שואה היא פעולה שתעקור את האנשים כמו עידן עופר ובני שטיינמץ ושרי אריסון מהעם היהודי בעיני ובדעת עמי העולם.צריך לעקור את נטע הזר הזה מישראל ומהעם היהודי.

בסופו של יום, רחוב נורדאו, הוא רחוב ללא שם, אין הרבה אנשים שיודעים מי היה נורדאו.

אני טוענת שאותו הדבר עם ארלוזורוב, אין הרבה אנשים שיודעים מי היה ארלוזורוב, אולי יהיו כאלה שיזכרו מהרקע של היום יומי של הערוץ הבורי שנשמע בכל בית שמישהו הוריד את ארלוזורוב.

אני טוענת שאותו הדבר עם TOMI LAPID יהיו שיאמרו שהוא אבא של YAIR LAPID.

אם לא תעשו תוכנית מתים שכאלה על TOMI LAPID אני לא חושבת שיהיו הרבה אנשים שזוכרים מה הוא אמר.

גם הוא אמר שינוי ולא אמר מה הוא רצה לשנות. בזכרוני הוא אדם גס רוח שצעק ואמר כלום.

וברבות הימים בנו- YAIR LAPID קרא לבוחריו- כלבים. ממקום מושבו זה דבר שאסור לו לעשות זאת לא מריבה של אנשים ברחוב כמו שאומרים.. מילד הפרחים החליף מסכה למסכה של מתנחל שיעי..

לנוכח ידיעתנו שאדם שעשה קורס איגרוף חייב להיות בעל סיבולת לב ריאה, התרוץ של יאיר שהשתמט משרות בלבנון בגלל בעיות אסטמה- הוא תרוץ לא אמין. גם אם יביא אישור מהרופא לא אאמין לו ולא לאדם שישחק רופא.

יאיר לפיד לא יכול לדרוש ולהתלונן על בני אדם בענייני שיוויון בנטל- יאיר לפיד כמו TLV גפן הוא PUSY CAT שמנת שמשחקים אותה משלנו…

כך שברור לכולם מדוע נדרשתי לעשות תוכנית מתים שכאלה "אלטרנטיבית".. 

ו"אמרו את זה קודם לפני" (אריק אינשטיין)- המציאות עולה על כל דימיון.. אריק אמר שאמרו את זה קודם לפני אני לא יודעת מי אמר שהמציאות עולה על כל דימיון, אני טוענת שזאת רק כי בורא עולם מנהל את כל ההופעה… הוא מפעיל את המפעיל שלך… כך שהוא קובע מתי תנצח ומתי תפסיד.

לְמַעַן עַבְדִּי יַעֲקֹב, וְיִשְׂרָאֵל בְּחִירִי; וָאֶקְרָא לְךָ בִּשְׁמֶךָ, אֲכַנְּךָ וְלֹא יְדַעְתָּנִי.  אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי.  לְמַעַן יֵדְעוּ, מִמִּזְרַח-שֶׁמֶשׁ וּמִמַּעֲרָבָה, כִּי-אֶפֶס, בִּלְעָדָי:  אֲנִי יְהוָה, וְאֵין עוֹד.  יוֹצֵר אוֹר וּבוֹרֵא חֹשֶׁךְ, עֹשֶׂה שָׁלוֹם וּבוֹרֵא רָע; אֲנִי יְהוָה, עֹשֶׂה כָל-אֵלֶּה. 

וָאֶקְרָא לְךָ בִּשְׁמֶךָ, אֲכַנְּךָ וְלֹא יְדַעְתָּנִי.

אֲנִי יְהוָה וְאֵין עוֹד, זוּלָתִי אֵין אֱלֹהִים; אֲאַזֶּרְךָ, וְלֹא יְדַעְתָּנִי. 

ישעיהו.

.

בשורה התחתונה,

השחרור של אולמרט היא אמירה למנהיגי העתיד של ה- PARLAMENT ש- הבגידה משתלמת.

ברור לכולם שאולמרט בגד באמון בוחריו.