הפרצה קוראת לגנב.

בעת הזאת הנחש מהאשים את העשוק יען כי היתה פרצה בבית העשוק ולכן הוא אשם. ומשכך החל התהליך שמאשים את העשוק שלא עשה עוד מנעול בבית ומנעול אחד ובריח כבר נחשב לפרצה.

ויש את הפרצה בחוק שהטייקון זיהה ומשכך לא הובא בדין.

היצר של העני לגנוב הוא צורך שנולד יען כי העשיר לא למד להתגבר על יצריו.

בעת הזאת הפרצות מובנות. יש מצב שכל דלת נבנית עם פירצה. כמו האנדרואיד שהמתכנת שם עוד תוכנה נסתרת בתוכנה שמאפשרת ליצרן להכנס לכל טלפון שיש בו אנדרואיד – ללא סים.

ניתן ללמוד מכך שיש תוכנה כזאת שאם מושתלת בטלפון שלך או במחשב שלך יש יכולת לאדם ששתל אותה להכנס גם למחשב שלך (גם למחשב של האוטו שלך וגם למטוס שלך) ולהשתלט עליו (ולהניע אותו כמו שמניעים מטוס ללא טייס) כמו בתוכנת pc.anywher ללא חיבור לאינטרנט או לסים.

ניתן ללמוד מכך שלא צריך להשתמש בסים או בחוטים לצורך תקשורת. גם אינטרנטית.

יש מצב שקיימת כבר רשת טלפונית כזאת שלמדינות שהפריטו את התעשיות הצבאיות אין הידע על כך ומשכך מתקיימת רשת כזאת ללא ידיעת המשטרה, שם החבר'ה יכולים לדבר חופש' כמו שאומרים.

הפרצה לא קוראת לאדם שאינו גנב. ללא גנבים לא יהיו פרצות.

וְעַתָּה הֵנִיחַ יְהוָה אֱלֹהַי לִי מִסָּבִיב אֵין שָׂטָן וְאֵין פֶּגַע רָע: וְהִנְנִי אֹמֵר לִבְנוֹת בַּיִת לְשֵׁם יְהוָה אֱלֹהָי כַּאֲשֶׁר דִּבֶּר יְהוָה אֶל דָּוִד אָבִי לֵאמֹר בִּנְךָ אֲשֶׁר אֶתֵּן תַּחְתֶּיךָ עַל כִּסְאֶךָ הוּא יִבְנֶה הַבַּיִת לִשְׁמִי: מלכים.

נשפט- הבדלה.