נורדאו וזאבי.

לגבי כתובות אינטרנט, בדיוק כמו שאנחנו גרים ברחוב שאין קשר בין שם הרחוב לבין דיריו כך גם לא חייב להיות קשר בין כתובת האתר לשם האתר. לעתים אפשר לבחור כתובת על פי שם אדם, מושג, פרי, או כל דבר שאנחנו אוהבים למרות שאין קשר לשם האתר או לעשיית התוכן באתר. ברור לכל שלרוב דירי רחוב רחבעם זאבי או נורדאו אין קשר עם אנשים בזויים אלה. ברור לכל שעל אותו משל יש דירים ברחוב רבין או נוסעים בדרך רבין על כביש 6 שסותרים וגם שונאים את האדם שהיה רבין. כך שלא מחייב שהנוסעים בדרך רבין נוהגים כדרך רבין. ולא מחייב שהגרים הרחוב רחבעם זאבי נוהגים כדרך רחבעם זאבי. אני לא גרה ברחוב נורדאו או רחבעם זאבי, ואני טוענת שצריך לעשות TRANSFER לים המלח לשלטי רחובות אלה.

לא כל אדם שעשית לו שם בישראל הוא איש רוח של העם היהודי והגר התושב עמנו, בדיוק כמו שלמוסלמים אין קשר לזרע יפת\רחוב יפת. השם הקודם של הרחוב איברהים עג'מי, יותר נכון למוסלמים ביפו. בדיוק כמו שלדירים הנוצרים והמוסלמים אין קשר לשם הרחוב חב"ד ביפו.

חשוב שתדע שהרבה אנשים לא יודעים מי היה נורדאו, כך שאין ערך לרוחו הגזענית של נורדאו בישראל. אתה לא מחטיא את ישראל שאתה שם רחוב על שם אדם שהציע את הכחדת העם היהודי שההגירה היתה הכרח לו בעתו של נורדאו.

.